Inwestycje w sprzedaży

Przedsięwzięcie deweloperskie pod nazwą „Na Skraju Lasu” powstaje w spokojnej i zielonej części Warszawy, w Wawrze – Sadulu, przy ul. Mirtowej.
W budynku zaprojektowano cztery kondygnacje nadziemne i jedną podziemną (garaż). Kolorystyka elewacji będzie jasna, w naturalnych odcieniach beżu i brązów.

U1     U3-Mirtowa     U2-Mirtowa   

W części nadziemnej znajdować się będą lokale mieszkalne, natomiast w części podziemnej – garaż wielostanowiskowy, komórki lokatorskie oraz boksy rowerowe.

Główne wejścia do budynku oraz wjazd do garażu podziemnego zaprojektowano od ulicy Mirtowej.
Większość mieszkań to lokale 2 i 3 –pokojowe. Do każdego lokalu zaprojektowano balkony, na parterze zielone tarasy.
Inwestycja realizowana jest w oparciu o umowę Generalnego Wykonawstwa, której stroną wykonawczą jest firma Łucz-Bud Sp. z o.o. z siedzibą w Radomiu.

Termin realizacji inwestycji – kwiecień 2016 r. – czerwiec 2017 r.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkań dostępnych w ramach inwestycji „Na Skraju Lasu”.

 

Sprawdź ofertę mieszkań !

 

Inwestycja „Mielecka 14” powstała w urokliwej części Warszawy, w Wawrze – Sadulu, u zbiegu ulic Mieleckiej i Osadniczej.

Czterokondygnacyjny budynek w części nadziemnej ma elegancko zaprojektowaną bryłę o stonowanej, jasnej kolorystyce w odcieniach bieli i jasnych brązów. Kondygnację podziemną stanowi garaż wielostanowiskowy, komórki lokatorskie i pomieszczenia techniczne. Dla budynku zaprojektowano dwie klatki schodowe wyposażone w cichobieżne windy, jedną od ulicy Mieleckiej, drugą wraz z wjazdem do garażu podziemnego od ulicy Osadniczej. Dzięki takiemu usytuowaniu budynku powstał wewnętrzny dziedziniec, który podzielony został na tarasy, z których korzystać będą nabywcy lokali usytuowanych na parterze budynku.

U1-Mielecka-widok-od-Osadniczej   U2-Mielecka-widok-od-Mieleckiej   U3-Mielecka-dziedziniec-poludnie

Inwestycję zrealizowano w oparciu o umowę o Generalne Wykonawstwo, którą realizowała firma Łucz – Bud Sp. z o.o. z siedzibą w Radomiu.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkań dostępnych w ramach inwestycji „Mielecka 14”.

 

Sprawdź ofertę mieszkań !