Inwestycje w sprzedaży


Obecnie realizujemy w Warszawie inwestycję Pasaż Abrahama. Przejdź do wyszukiwarki lokali »

Pasaż Abrahama

Plan pierwszych pięciu pięter budynku jest stały, na każdej kondygnacji znajdzie się dziesięć lokali o powierzchni od ok. 43 do 95 m2. Na najwyższych dwóch piętrach znajdą się unikalne lokale o większym metrażu z tarasami dachowymi.

Pasaż Abrahama

Wizualizacja budynku, widok od strony Wisły.

Pasaż Abrahama

Wizualizacja budynku, widok od strony parku i jeziora Balaton.

Zobacz też: !-- --> !-- --> !-- --> function reveal() { var reveals = document.querySelectorAll(".reveal"); for (var i = 0; i reveals.length; i++) { var windowHeight = window.innerHeight; var elementTop = reveals[i].getBoundingClientRect().top; var elementVisible = 150; if (elementTop windowHeight - elementVisible) { reveals[i].classList.add("active"); } else { reveals[i].classList.remove("active"); } } } window.addEventListener("scroll", reveal); window.addEventListener("load", reveal);
Strona korzysta z plików cookies wyłącznie w celu wykonania lub ułatwiania transmisji komunikatu za pośrednictwem sieci Internet (sieci łączności elektronicznej) zgodnie z zasadami określonymi w Polityce prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.