Lokale usługowe Targowa 10, Warszawa


Przedstawiamy ofertę lokali usługowych znajdujących się w budynku przy ul. Targowej 10 w Warszawie w dzielnicy Praga - Południe. Budynek wyróżnia się nowoczesną architekturą harmonizującą z zabudową stylowej, centralnej Pragi. Inwestycja została zakończona i przyjęta do użytkowania w 2021 roku. Lokale usługowe z witrynami zlokalizowane są bezpośrednio przy ruchliwej ulicy Targowej oraz Skaryszewskiej. Lokale przekazywane są w standardzie deweloperskim. Istnieje możliwość adaptacji lokalu na własne potrzebny.


Zobacz lokalizację na mapie: Warszawa, Praga, ul. Targowa 10


Lokale usługowe Targowa 10, Warszawa

Standard lokali

 1. Instalacja kanalizacyjna zrealizowana na podstawie projektu wykonawczego: piony z rur kanalizacyjnych „pomarańczowych” o średnicy Ø 160 mm. Podejście do kanalizacji w lokalu Ø110 zakończone tuż za szachtem - aranżacja w gestii Najemcy.
 2. Instalacja wody cieplej i zimnej zrealizowana na podstawie projektu wykonawczego: przewody doprowadzone do miejsca planowanej łazienki (oraz w lokalach przeznaczonych na gastronomię do zasilenia zaplecza kuchni) zakończone korkami - opomiarowane.
 3. Instalacja wentylacji zrealizowana na podstawie projektu wykonawczego: nawiew zapewniony przez czerpnie ścienne, wywiew poprzez kanały wentylacyjne zamontowane w szachtach wyprowadzone na dach (wentylator do montażu przez Najemcę), doprowadzone zasilanie elektryczne do jego podłączenia z lokalu. Kanały w lokalu zaślepione (aranżacja w gestii Najemcy), doprowadzona wentylacja mechaniczna do miejsca, w których planowane są łazienki.
 4. Instalacje C.T. i C.O. zrealizowane na podstawie projektu wykonawczego: do lokalu doprowadzona i opomiarowana instalacja ciepła technologicznego (kurtyna powietrzna/wodna - zakup i montaż w gestii Najemcy) oraz instalacja CO (grzejniki zamontowane wg projektu wykonawczego).
 5. Instalacja elektryczna – doprowadzone i zalicznikowane zasilanie, zakończone skrzynką elektryczną.
 6. Instalacja teletechniczna – doprowadzona do lokalu i zakończoną skrzynką teletechniczną.
 7. Przygotowane na elewacji kasety reklamowe – do wyklejenia w gestii Najemcy.
 8. Stolarka aluminiowa w kolorze czarnym z szybami bezpiecznymi. Drzwi wejściowe wyposażone w samozamykacz oraz pochwyt. Do lokali U2, U3, U4, U5, U6, U10, U11 dodatkowy dostęp poprzez drzwi od strony patio budynku.
 9. Ściany między lokalowe murowane oraz słupy żelbetowe otynkowane (tynk maszynowy nie malowany).
 10. Ściany działowe – brak (aranżacja w gestii Najemcy).
 11. Sufit – żelbetowy, nie otynkowany (aranżacja w gestii Najemcy) pod sufitem prowadzone są przewody instalacji kanalizacyjnej oraz ciepła technologicznego.
 12. Podłoga – szlichta cementowa M12 zbrojona włóknem rozproszonym gr. 5 cm, folia PE, styropian akustyczny gr. 3 cm, styropian EPS 100 gr. 3 cm (wykończenie do 2 cm w gestii Najemcy).
 13. W budynku znajduje się wydzielony śmietnik dla Najemców usług.


Karty lokali i cennik czynszów najmu (kwoty netto/m-c)

Nr lokaluKarta lokaluCzynsz najmu netto/m-c
U2pobierz kartę6 690 PLN
U3pobierz kartę11 922 PLN
U4pobierz kartę7 927 PLN
U5pobierz kartę8 082 PLN
U11pobierz kartę15 107 PLN

Uwaga: Kwota najmu nie uwzględnia kosztów eksploatacji lokali usługowych.

Chcesz wynająć lokal? Skontaktuj się z nami!
Strona korzysta z plików cookies wyłącznie w celu wykonania lub ułatwiania transmisji komunikatu za pośrednictwem sieci Internet (sieci łączności elektronicznej) zgodnie z zasadami określonymi w Polityce prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.